Pubg

Pubg Mobil Unvan Nasıl Alınır?

Pubg mobil oyuncuları tarafından son zamanlarda merak edilen ve araştırılmakta olan sorulardan birisi de Pubg mobil unvan nasıl alınır? sorusudur. Bizler de bu yazımızda Pubg oyuncuları için Pubg mobile ünvan nasıl alınır? Pubg mobile üstün başarı ünvanı nasıl alınır?  sorularını cevaplandıracağız. Detaylar yazımızda…

Pubg Mobil Unvan Nasıl Alınır?

Pubg mobil oyununda haftalık olarak unvanlar sıfırlanmaktadır. Hafta içerisinde bu unvanlara ulaşabilmek için oyunda oldukça başarılı bir dönem geçirmeniz gerekmektedir. Oyun içerisinde farklı unvanlar bulunmaktadır. Avcı unvanı, tekli zafer unvanı, eşli zafer unvanı başta olmak üzere toplam 12 tane unvan bulunmaktadır. Bu unvanların her biri için ayrı ayrı başarılar elde etmeniz gerekmektedir. Oyunda yaptığınız bu başarılar da ilk 100 sıralamasına dahil olmak gereklidir. Aşağıda ki vuruşlarda ki toplam puanınız ilk 100 sıralamasına girdiğinde sizler de bu unvanı alacaksınız.

Avcı Unvanı : Uzun mesafeli yaptığınız vuruş sayısıdır. Minimum 10 metreden yapacağınız vuruşlar bu kategoriye girmektedir.

Yakın Temas Unvanı : Yakın mesafeli yapmış olduğunuz vuruşlar sayısıdır. Maksimum 10 metreye kadar yaptığınız vuruşlar bu kategori de değerlendirilmektedir.

Tekli Zaferler Unvanı : Oynadığınız oyunlarda ki kazanmış olduğunuz tekli maçlar burada değerlendirilmektedir.

Eşli Zaferler Unvanı : Oynadığınız oyunlarda ki kazanmış olduğunuz çoklu maçlar bu kategoriye dahildir.

Seri Katil Unvanı : Oyunda yaptığınız toplam kil sayısıdır.

Kritik Bitirişler Unvanı : Oyunda headshot aldığınız kil sayılarıdır.

Humbaracı Unvanı : Oyunda el bombası ile öldürdüğünüz kil sayısıdır.

Leşçi Unvanı : Oyunda ki hava yardımlarından faydalanma sayınızdır. Toplam hava yardımı toplama sayısıdır.

Güdümlü Mermi Unvanı : Oyun içerisinde çok uzun mesafeli yaptığınız vuruşlar bu kategoriye dahil olmaktadır. Minimum 150 metre ve üzeri yapacağınız vuruşlardır.

Kuduz Köpek Unvanı : Oyun içerisinde ki vermiş olduğunuz toplam hasarların değeridir.

Yukarıda ki değerlerde ki puanınız tüm oyuncular arasında o hafta ki sıralama da ilk 100 sıralamaya girmesi halinde o unvanı elde edersiniz. Bu sıralamadan düşmeniz halinde ise unvanınızı kaybedersiniz.

Pubg Unvan Alma Taktiği

Unvan almak için hafta boyunca aynı şeyi hedeflemeniz daha mantıklı olacaktır. Örnek olarak hafta boyunca 10 metre ile 150 metre aralığında oyuncu vurmaya konsantre olursanız Avcı unvanı alabilirsiniz. Fakat hafta boyunca farklı şeylerde yoğunlaşırsanız hiçbirinde bir unvana ulaşamazsanız. O nedenle yukarıda ki unvanlardan hangisinde yetenekli olduğunuzu bularak hafta boyunca ona yoğunlaşmanızda fayda bulunmaktadır.

Pubg Lite oyuncuları için doğru FPS ayarlarını yaparak daha iyi görüntü değerlerine ulaşabilirler. Pubg Lite de doğru FPS ayarlarının nasıl yapılacağını bilmiyorsanız Pubg Lite FPS ayarları nasıl yapılır? başlığımızı okuyabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu