Metin2

Metin2 Kasılma Yerleri 2021

Metin2’ye yeni başlayan oyuncular nerede kasılacakları hakkında net bir bilgiye sahip değildirler. Bizde bu yazımızda yeni başlayan oyuncular için merak ettikleri; metin2 hangi seviyede nerede kasılır? Metin2 hangi ?levelde nerede kasılır? Metin2 levellere göre kasılma yerleri nelerdir? sorularını cevaplandıracağız. İşte seviyelere göre metin2 kasılma yerleri

Metin2 Kasılma Yerleri

İlk olarak oyunda kasılmadan önce kasılmalık efsunlar dizecekseniz; Metin2 kasılmalık efsunlar yazımızı okuyabilirsiniz. Kasılırken buna göre efsunlar dizmeniz ve buna göre itemler seçmeniz önemlidir. Kasılmalık efsunlar sizlere kasılırken büyük avantaj sağlayacaktır. Şimdi konumuza devam edelim.

Kasılma yerlerini seviye aralıklarına göre belirteceğim. Şu aralıklarda şu haritada, şu aralıklarda şu bölgede gibi… Sizde buna göre o bölgede kasılabilirsiniz.

1-9. Seviye : Birinci köyde hayvanlar ile kasılabilirsiniz.

9-15. Seviye: Birinci köydeki kırmızı ayılar, boz ayılar, kaplanlar ile devam edebilir yada birinci köyde ki savaşçılar ile devam edebilirsiniz. Se-Rang, Mu-Rang gibi komutanların bulunduğu bölgede 15. seviyeye kadar devam edin.

15-21. Seviye: 15.seviyen sonra kasılmaya ikinci köyde devam edeceğiz. Başlangıç olarak, ikinci köydeki komutanlara gidebilirsiniz. 21. seviyeye kadar köy girişinde ki komutanlar ile devam edebilirsiniz.

21 – 29. Seviye: 21. seviyeden sonra 2. köyde bulunan yabani uşakların olduğu bölgede toplayarak kasılabilirsiniz.

29 – 40. Seviye: Bu aralıkta benim tavsiyem Orklar da kasılmaktır. Fakat isterseniz ilk birkaç seviye de çölde örümcekte kesebilirsiniz. Ama uğraşmak istemiyorsanız direk vadide ork keserek başlayabilirsiniz. İlk olarak tek slot kesersiniz daha sonra seviye ilerledikçe artırırsınız.

40 – 54. Seviye : 40. seviyeye geldikten sonra örümcek zindanı birinci katta kasılmaya başlayabilirsiniz. Katın en sonuna giderek yine tek slot olarak başlayabilir. Seviye ilerledikçe toplayabilirsiniz.

54 – 70. Seviye : 54. seviyeden sonra örümcek zindanı 2. kata çıkabilirsiniz. İtemler sağlamsa 54. seviyeye gelemden daha erkende çıkabilirsiniz. Fakat yeterli değilse 54. seviyeden sonra çıkmanız daha iyi olur. Yine zindanın sonlarına doğru giderek sonlarda ki örümcekler ile kasılmaya başlayabilirsiniz.

70 – 76. Seviye : Bu seviyelerden sonra örümcek zindanı 3. kata çıkabilir ve aynı düzen ile kasılmaya devam edebilirsiniz.

76 – 95. Seviye : 76. seviyeden sonra artık sizler için yeni bir harita belirecektir. Sürgün mağarasında kasılmak daha uygun olacaktır. Sürgün mağarasında kasılacaklar için Metin2 sürgün efsunları yazımızı da okumalarını öneririm. Çünkü sürgün mağarasında ki canavarlar güçlüdür. Buraya göre efsun atmanız faydalı olacaktır.

95. Seviyeden Sonra : Bu seviyeden sonra yeni açılan haritalardan birisi olan büyülü ormana gidebilirsiniz. Büyülü ormanda metin keserek veya slot toplayarak kasılabilirsiniz. Ayrıca 95. seviyeden sonra Razador keserek hem para kasabilir hem de kasılabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu