Metin2

Metin2 Büyülü Ormana Nasıl Gidilir?

Metin2 de diğer haritalara nispeten daha yeni olan büyülü ormana nasıl gidileceği konusu merak edilen sorular arasındadır. Bu sebeple bende bu yazımızda Metin2 Büyülü Ormana Nasıl Gidilir? sorusunu cevaplandıracağım. İşte detaylar yazımızda…

Metin2 Ochao Tapınağına Nasıl Gidilir? Metin2 Büyülü Ormana Nasıl Gidilir?

Metin2 de büyülü ormana gitmek için biraz uzun bir yolculuk yapmamız gerecektir. Bu yolculuğu kısaca özetleyeceğim. Aşağıda ki sıralı olarak tarif edilen yolu takip ederek büyülü ormana ulaşabilirsiniz. Bu arada ilk olarak belirteyim ki büyülü ormana gidebilmek için 95. seviye üzeri olmak gereklidir. Bu nedenle 95. seviyeden sonra büyülü ormana gidebilirsiniz.

  • 1.köyde bulunan ışınlayıcıya gidin.
  • Işınlayıcıdan Karanlık Ejderha Kayası olarak isimlendirilen haritasını seçin.
  • Karanlık ejderha haritasına ışınlandıktan sonra sağ üst köşede bulunan yıldırım çıkışına gidiyoruz.
  • Yıldırım çıkışında ki kapıdan Thunder haritasına giriyoruz.
  • Thunder haritasında ki en altta bulunan Gautama kapısına gidiyoruz.
  • Gautama kapısından içeri girerek haritanın en alt kısmında ki tapınak muhafızının yanına gidiyoruz.
  • Tapınak muhafızı ile konuşarak içeri giriyoruz. (Tabi bura da 95. seviye üzeri olmak gerekiyor. Aksi halde tapınak muhafızı içeri girmeye izin vermiyor.)

Tapınağa girdikten sonra içeride Bos bulup kesmeniz gerekmektedir. Bos kestikten sonra içeri girmek için kapı açılacaktır.

Metin2 Ochao Tapınağı Bos Nasıl Bulunur?

Bos bulabilmek için tapınak içinde gezmeniz gerekmektedir. Genellikle çıkmaz odalarda denk geliyor Bos. Çıkmaz odalara gittiğinizde diğer CH ‘lere bakmanızı öneririm. Bos kesildikten sonra portal açılacaktır. Portalın üzerine tıkladıktan sonra büyülü ormana giriş yapmış olacağız. Birden fazla karakter açılan kapıdan giriş yapabilir. Yani sadece Bos kesen değil yanında bulunanlarda aynı anda büyülü ormana giriş yapabilir.

Metin2 Büyülü Orman Efsunları

Büyülü ormanda ihtiyaç olan efsunlar rüzgara karşı dayanıklılık ve büyüye karşı dayanıklılık efsunlarıdır. İtemlere bu efsunları getirmeniz önemlidir. Metinleri keserken Metinlerden ve etraftan çok fazla canavar gelebilmektedir. Bu nedenle sağlam savunma önemlidir. Getirebildiğiniz tüm itemlere büyüye karşı dayanıklılık ve rüzgara karşı direnç efsunu getirmenizi öneririm. Ayrıca detaylı bir şekilde metin2 büyülü orman efsunları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu