Metin2

Metin2 Büyülü Orman Efsunları

Metin2 oyuncuları için 95. seviyeden sonra aktif olan Büyülü Orman kasılmak için ve para kasmak için mükemmel bir haritadır. Bu harita diğer haritalara nazaran daha yeni olduğu için burada kullanılması gereken efsunlar tam bilinmemektedir. Bu nedenle bu yazımızda metin2 büyülü orman efsunları nedir ? Metin2 büyülü ormana nasıl gidilir? Metin2 büyülü ormanda hangi efsunlar gereklidir? gibi merak edilen soruları cevaplandıracağız.

Metin2 Büyülü Orman Efsunları

İlk olarak belirmek isterim ki Büyülü Orman olarak bilinen haritaya girebilmek için 95 seviye ve üzeri olmak gereklidir. 95 seviye altı bu haritaya girememektedir. 95. seviyeden sonra büyülü ormana giriş yapabilir, bu haritada metin kesebilir ve kasılabilirsiniz. Büyülü ormanda bulunan metinler ise ağaç yaratığı metni ve orman metinidir. Bu harita da Sohan Dağı, Doyyumhwan gibi haritalarda olduğu gibi boslar bulunmaktadır. Fakat büyülü ormanda diğer haritalarda bulunandan daha fazla bos bulunmaktadır. Toplam 3 adet bos bulunan bu haritada efsunlarınız önem taşımaktadır. Çünkü bu harita da uzun zamanlar geçireceksiniz. Bu harita da sizlere avantaj sağlayacak efsunları listeyelim.

  • Rüzgara karşı direnç
  • Delici vuruş şansı (Düz vuruşları yükseltir. Ortalamalı bir silah ve olabildiğince delici vuruş toplamak büyük avantaj olur. )
  • Hp absorbe şansı (Bu efsun hakkettiği değeri görmüyor. Hp absorbe şansı vurduğunuz darbenin %10’u kadar can doldurulmasını sağlar. Bu harita da oldukça işinizi görecektir.)
  • Kritik vuruş şansı
  • Zehirleme şansı
  • Sersemletme şansı
  • Maksimum Hp

Metin2 Büyülü Ormanda Gerekli Efsunlar

İlk bahsettiğim efsun rüzgara karşı direnç efsunudur. Kasılırken ihtiyaç duyulan bir efsundur. Buz zindanında da gerekli olan bu efsun büyülü ormanda da önemlidir. Tüm iç itemlerinizde bu efsunu yakalayabilirsiniz. Delici vuruş şansını neden seçtiğimizi yukarıda da belirttim. Silahınızı kavrama taşı da ekleyebilirsiniz. Hp absorbe şansı da önemli bir efsundur. Sebebini yine yukarıda belirttim. Gelen tüm itemlere getirebilirsiniz. Zehirleme şansı %8 olması yeterlidir. Kasılırken, metin keserken ve en önemlisi bos keserken çok faydasını göreceksiniz. Maksimum hp bu özelliği beyaz altın bilezikten sağlayabilirsiniz. Ek olarak 2 iç iteme getirirseniz yeterli olacağını düşünüyorum. Kritik vuruş şansı için cennetin gözü serilerini kullanabilirsiniz. Ayrıca bir kaç iç iteme de kritik getirmeniz yeterli olacaktır. Silahınızda da öldürücü darbe taşı eklemeniz kritik vuruş şansınızı yükseltecektir.

 

Önerilen Yazı :  Clash of clans köy düzeni 9 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu