Cs:Go

CS:GO Ücretsiz Mi? Bedava Mı?

Çoğumuzun çocukluğu süsleyen Counter Strike oyunun günümüzde ki oynan sürümü CS:GO bilindiği gibi yakın bir süreye kadar ücretli olarak sunulmaktaydı. Oyun yapımcısı olan VALVE firması tarafından geçtiğimiz yıllar da yapılan bir açıklamadan dolayı kafalarda bir çok soru işareti belirmiş durumda. Cs:go ücretsiz mi? Cs go ücretli mi? Cs go bedava mı? ücretsiz mi oldu? bedava mı oldu? cs go stream ücretsiz mi? cs go steam bedava mı? gibi merak edilen soruları bu yazımızda cevaplandıracağız.

CS:GO Ücretsiz Mi?

Cs:go oyununun geçtiğimiz yıllarda steam üzerinde ücretsiz bir seçeneği eklendi. Bu seçeneğin farkı ise oyunu sadece çevrim dışı modunda oynanabilmesidir. Oyuna yeni başlayacak oyuncular ve denemek isteyen oyuncular için güzel bir avantaj olacaktır.

Oyunun çevrim içi modu hala ücretli olarak satılmaktadır. Ücretli olarak satılan sürümü bilinen özellikleri ile devam etmektedir. Bura da değişiklikler yapılan ücretsiz sürümüdür. Ücretsiz versiyonu almış olan kullanıcılar sadece botlara karşı oynayabilmektedir. Ekstra olarak GOTV de maçları izleme hakları da bulunmaktadır. Sonuç olarak oyunun ücretsiz sürümünde; çevrimiçi maçlar, rekabetçi mod, oyunculara özel rank ve özel maçlar gibi bir çok özellik sunulmamaktadır. Bu özellikler ile oynamak için yine oyunu satın almak geremektedir.

CS:GO Ücretsiz Sürümünü Nasıl Temin Edebilirim?

CS:GO ücretsiz sürümünü edinmek için steam üzerinden ‘Counter Strike: Global Offensive Free Edition’ olarak aratmanız ve oyunu oyna seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. Oyunun ücretli sürümü için ise ‘Full Edition’ şeklinde olan sürümünü satın almanız gerekmektedir. Yukarıda Steam üzerinden oyunun görüntülerini ekliyorum. Satın almak veya ücretsiz sürümünü oynamak için yukarıda gösterildiği gibi arama yaparak oyunu temin edebilirsiniz. Ayrıca oyunun ücretsiz sürümü veya ücretli sürümünü temin etme ile ilgili yaşadığınız veya yaşayacağınız herhangi bir problemi bu yazının altına yorum olarak ekleyebilirsiniz. Elimden geldiği kadar hızlı cevaplandırarak sorununuzu çözmeye yardımcı olmaya çalışacağım.

CS:GO çevrim içi sürümünü oynayanlar için ise, bilindiği gibi oyun içerisinde FPS değerleri büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda oyunun Rate ayarları ile performansını yükseltebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, CS:GO rate ayarları nasıl yapılır? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu