Mobil Oyunlar

Clash Of Clans Köy Düzeni 9

9. Seviye Köy Düzeni – COC Köy Düzeni 9

 

Mobil platformda ki en popüler oyunlardan birisi olan Clash of Clans da savaşlarda köy düzeni büyük bir önem taşımaktadır. Oyunda ganimet elde etmek ve kupa kazanmak için farklı köylere saldırma ihtiyacı doğmaktadır. Bu saldırılara zaman zaman da sizler maruz kalacaksınız. Bu nedenle kaynaklarınızı koruyabilmek için 9. Seviye köy düzeni büyük önem taşımaktadır. İşte 9. Seviye Beledi Köy Düzeni, clash of clans köy düzeni 9

Oyunda belediye binası seviyesi yükseldikçe farklı binalar oyuna dahil olduğu için her seviye de yeni bir köy düzeni oluşturulması gerekmektedir. Bu düzenlemeler her seviyede yapılmadığında, savaşlarda köyünüzü savunamaz ve kaynaklarınızı kaybedersiniz.

Clash Of Clans Köy Düzeni 9

Güçlü bir 9. seviye Clash of clans köy düzeni kurmak isterseniz yukarıda ki köy düzenini uygulayabilirsiniz. Bu köy düzeninde ilk amaç kaynakları diğer oyunculara kaptırmamaktır. Ganimetleri koruyabilmek adına yerleştirilmiştir. Bilindiği gibi saldıranlar ilk olarak savunma binalarını hedef almaktadır. Savunma binalarının çevresine ve yakınına yerleştireceğiniz depolar, kaynakların erken kaybedilmesine neden olacaktır. Savunma binalarının çevrelerine depo yerleştirilmesi önerilmemektedir.
Ayrıca Clash of Clans 9. Seviye savunma köy düzenleri için birkaç alternatif daha aşağıda paylaşıyorum. Kaynaklarınızı korumak için tercih edebileceğiniz birkaç farklı köy düzeni aşağıda…

Clash Of Clans Hızlı Yükselmek

Clash of Clans da hızlı gelişmek ve yükselmek istiyorsanız kaynaklarınızı çok iyi korumanız gerekmektedir. Kaynakları çok iyi şekilde korumanız için yapabileceğiniz en mantıklı hamle depoları gelişi güzel yerleştirmek olacaktır. Depoların bir arada olması hepsinin aynı anda hedef olması anlamına gelmektedir. Gelişi güzel olarak dağıtılmasında ise saldıran taraf tüm saldırısını tek bölgeden zorlayacağı için fazla ganimet alamamasına neden olacaktır. Ayrıca köy düzeninde ki güçsüz yerler muhtemel saldırı noktası olduğu için bu bölgelere de depo yerleştirilmemesi önerilmektedir.

Clash of Clans diğer belediye binası seviyleri köy düzenleri için mobil oyunlar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Clash of clans tüm seviyeler için köy düzenlerini paylaşacağız. Ayrıca Clash of Clans ile iligli merak edilen bir çok konunun cevabını bu kategoriden takip edebilisiniz.

Önerilen Yazı : Pelin baynazoğlu (pqueen) kimdir?

Daha Fazla Göster

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu