Mobil Oyunlar

Clash Of Clans Köy Düzeni 7 (2021)

COC Köy Düzeni 7

Clash of clans oyuncuları için köy düzenleri serimize devam ediyoruz. Sıra ile en iyi köy düzenlerini ekliyorum. Bu yazımızda da Clash of clans köy düzeni 7 başlığını sizlere hazırladık. COC köy düzeni 7, Clash of clans 7. seviye köy düzeni, Clash of clans 7.seviye belediye köy düzeni, 7.seviye köy düzeni, köy düzeni 7 nasıl olmalıdır? sorularının cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca COC köy düzeni 7 yazımız hakkında aklınızda ki soruları da yorum olarak yazarsanız sorularınızı cevaplandırmaktan mutluluk duyarım.

Diğer yazılarımızda da olduğu gibi 7.seviye köy düzeninde kaynak korumak için köy düzeni paylaşacağım. 7. seviye ve altı köy düzenlerinde kupa korumak çok önemli olmadığı için kupa düzenini eklemeyeceğim. Fakat 8. seviye ve daha sonrası için kupa düzeni de ekledim. 8 – 9. seviyelerde de kupa korumak çok önemli olmasa da yine de dileyen tercih eder diye ekledim. İlk olarak köy düzenlerini paylaşalım daha sonra köy düzeni ile ilgili birkaç püf noktadan da bahsedeceğim.

Clash Of Clans Köy Düzeni 7

Clash of clans da 7. seviyeye ulaşmak ne kadar iyi bir nokta olsa da önümüzde daha çok uzun bir yol olduğunu unutmayalım. Önümüzde ki seviyelerden daha kolay ve hızlı bir gelişim seviyesi olan 7. seviye de kaynaklarımızı korumak için bir köy düzeni yaparak kaynakları kaybetmeye önlem alacağız. Kaynaklarımızı korumak için aldığımız bu önlem sayesinde de daha hızlı gelişerek binaların geliştirmelerini hızlı bir şekilde tamamlayacağız.

Köy Düzeninde Nelere Dikkat Edilmeli?

Köy düzeninde kaynak korumak istiyorsak kaynaklarımızı dağınık olarak yerleştireceğiz. Tabi bunu depoları gelişi güzel dağıtarak yapacağız. Bunun sebebi saldıran taraf tüm depoların bir bölgede olduğu görürse o tarafa saldıracaktır. Biz de depoları ayrı ayrı yerleştirerek saldıran tarafın ya tek bir depoya saldırmasını yada saldırı gücünü bölmesini sağlayacağız. Her iki koşulda da kazanan biz olacağız.

Ayrıca depoları savunma binalarından uzaklara inşa etmemiz gerekmektedir. Saldıran taraf savaşı hemen kaybetmemek için ilk olarak savunma binalarını hedef alacaktır. Savunma binalarına yakın olan depolar da açık hedef olacaktır. Köy yerleşiminde bu iki hususa dikkat etmeniz kaynaklarınızı korumak için yeterli olacaktır. Ayrıca diğer seviyelerde ki köy düzenlerini de incelemek isterseniz diye aşağıya köy düzenlerini paylaştığım konuları ekleyeceğim. Tüm Clash of clans başlıklarımızı incelemek isterseniz de ‘Mobil Oyunlar’ kategorimizi inceleyebilirsiniz.

8. seviye Clash of clans köy düzeni9. seviye Clash of clans köy düzeni

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu